Usługi

Usługi biznesowe :

Ustawienie « pod klucz »

Pokrywa wymaga do optymalnego wykorzystania jednego (lub więcej) bazy technicznej należy ustawić. Zawiera on wszystkie surowce (profile, akcesoria, uszczelki, okucia, nadzienia, …) i pracy, jak również wszystkie zasady „zespoły”.

Ustawienie to można zrobić za pomocą oprogramowania zewnętrznego (Xlib) do aplikacji. Można dokonać tego ustawienia (po 5-dniowy) lub powierzamy aby zaoszczędzić czas.

Ustalenie danych zostanie wykonana przez specjalistów obeznanych z dobrej stolarki i programie.

W zależności od potrzeb, możemy również zbudować biblioteki (ościeżnice, ganki, bramy, …) w celu spełnienia wymagań, aby poprowadzić większość swojego zespołu sprzedaży lub swoich sprzedawców.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji …

 

 

Szczególne wydarzenia

Twoja firma ma specjalne potrzeby, które nie jest jednym z wielu funkcji Cover. Twoja firma specjalizuje się w innowacyjnej dziedzinie i chcesz wspierać swojego partnera IT. Słuchamy …

Przez prawie 15 lat, mamy słuchać i dostarczanie rozwiązań dla naszych klientów, którzy chcą uzyskać dostosowanie oprogramowania specyficznego dla ich działalności ..

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji …

 

Formacje

Grupy obejmuje stworzyła sieć zatwierdzonych szkoleniowców posiadających cechy ludzkie i wytrwałe znajomość oprogramowania.

W 2016 około dwudziestu pracowników, mówiących między 1 a 5 języków, w tym angielski, niemiecki, holenderski, francuski, polski i arabski i poruszających się w swoich biurach na maksymalnie 3 osoby w szkoleniu tym samym poziomie.

Pewne przesłanki są konieczne do prawidłowego przebiegu szkolenia (podstawowa znajomość Windows: co jest folder, plik, kopiuj, wklej, … jak również sprzętu: działanie myszki i klawiatury ).

Dla klientów francuskich, umowa szkolenia z numerem rejestracyjnym jest publikowany wspomnieć zakres szkolenia, czas trwania i warunki finansowe związane.