Spółka

Prezentacja Cover group

Belgijska firma specjalizująca się w grupie IT 3D Cover poświęconej wyłącznie do rozwoju i dystrybucji oprogramowania Cover poświęconej świata stolarki zewnętrznej.

Inżynierów, informatyków, nauczycieli i przedsiębiorców, grupy Cover zespołu działa w doskonałej harmonii ze swoimi partnerami i cieśli gammistes aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom klientów.

Cover Grupa stale inwestuje w badania i każdego roku oferuje nowe narzędzia całkowicie nowatorskie w celu dostosowania się do przepisów zaostrzają pod względem zużycia energii, komfortu i bezpieczeństwa.

Grupa Cover dokonał wyboru techniki symulacji 3D: jedyna droga do realizmu i dokładności. 3D sprawia, że łatwiej sprzedać, 3D pozwala na lepsze 3D w celu lepszego analizowania zjawisk fizyki.

Grupa Cover dokonał wyboru strategicznego stolarki w ogóle. Rzeczywiście, grupa Cover wspiera swoich klientów w ich rozwoju poprzez zapewnienie pluridiciplinaire oprogramowania. Goście Cover może w ten sposób poszerzyć swoją działalność i podejście inne sektory stolarki bez zmiany oprogramowania.